zaawansowane wyszukiwanie


Zenit Black Box to bezkonkurencyjna instalacja kategorii Premium,która deklasuje konkurencyjne marki dzięki uniwersalności i wydajności platformy.Dedykowany jest do aut z pośrednim wtryskiem benzyny o 3,4,5,6i8 cylindrach.Dostępny w 3 wersjach:podstawowej,OBD oraz OBD z emulatorem. W oparciu o zebrane dane w maksymalnie wydajny sposób dobiera dawkę gazu niezbędną do pracy instalacji LPG&CNG. Przekłada się to na maksimum efektywnego zasilania gazowego w pojeździe a finalnie na komfort użytkowania kierowcy.

Informacje podstawowe:

    rodzaj wtrysku: pośredni
    ilość obsługiwanych cylindrów: 3 | 4 | 5 | 6 | 8
    rodzaj paliwa gazowego: LPG&CNG
    dostępne wersje: PODSTAWOWA | OBD | EMULATOR


Tworząc platformę Zenit Black Box wykorzystaliśmy jednocześnie nasze bogate doświadczenie projektowe i doświadczenie montażowe. Sterownik Black Box idealnie sprawdzi się w pojazdach z pośrednim wtryskiem benzyny, które wychodzą wprost z linii montażowych producentów samochodów, jak i tych już poruszających się na drogach. Black Box ma bardzo szerokie zastosowanie – z ogromnym powodzeniem napędza najczęściej spotykane na drogach auta z silnikami 4 cylindrowymi, ale również perfekcyjnie sprawdza się w autach z bardziej wymagającymi silnikami 6 cylindrowymi oraz mocnymi silnikami 8 cylindrowymi.

Co wyróżnia model Black Box?

- NOWY designerski przełącznik
- obudowa niewielkich rozmiarów
- wersja sterownika z emulatorem
- ponad 60 funkcji w systemie
- obsługa aż 11 instalacji Zenit przez 1 interface
- kompatybilny pinout dla wszystkich wersji Black Box
- sprawdzona wiązka elektryczna z  rodziny sterowników Zenit
- wydłużona gwarancja producenta!

sterownik lpg zenit black box

 

 

 Nowoczesny sterownik z kategorii PRO dedykowany do samochodów 4,6,8 cylindrowych. Wykonany został z najwyższej jakości komponentów, a hermetyczna obudowa spełnia najwyższe normy szczelności.

Sterownik posiada kilka ważnych zalet, m.in.:

   
 • najnowszej generacji japoński procesor dedykowany do zastosowań motoryzacyjnych (certyfikat Automotive AEC-Q100) pozwala na realizowanie najskuteczniejszych strategii dawkowania gazu,
 •  
 • hermetyczna obudowa oraz 48-pinowe złącze dedykowane do rozwiązań OEM to wieloletnia, bezproblemowa eksploatacja.

Zenit PRO posiada następujące funkcje:

   
 • wsparcie dla nowych technologii typu start&stop, valvetronic, multiair stosowanych przez producentów samochodów,
 •  
 • autoadaptacja na podsatawie map lub odczytów z OBD zapewniająca automatyczne korygowanie mieszanki w całym okresie eksploatacji samochodu,
 •  
 • rozbudowana diagnostyka z możliwością testowania elektrozaworów i wtryskiwaczy gazowych,
 •  
 • elastyczne sterowanie działaniem wtryskiwaczy gazowych i benzynowych umożliwiające płynne przełączanie między paliwami i wspomaganie działania instalacji gazowej w ekstremalnych sytuacjach dodatkową dawką benzyny.

sterownik gazu zenit pro


 


Zenit Blue Box to nowoczesny sterownik do sekwencyjnych systemów zasilania gazem w fazielotnej, dedykowany do silników 4-cylindrowych. Jest produktem z Linii Pro zamkniętym w minimalistycznej obudowie, dostępnym również w wersji OBD. Zenit Blue Box to źródło satysfakcji oraz znacznych oszczędności.

Instalacja LPG zaprojektowana w oparciu o rozwój branży automotive!
Sterownik Zenit Blue Box dostępny jest w dwóch wersjach: standardowej oraz rozszerzonej o moduł OBD.

ZENIT BLUE BOX to nowoczesny sterownik do sekwencyjnych systemów zasilania gazem w fazie lotnej, dedykowany do silników 4-cylindrowych.
Elektronika ZENIT BLUE BOX stanowi uniwersalną składową instalacji gazowej. W zależności od parametrów silnika dobierane są jej pozostałe komponenty.

Funkcjonalność:
czujnik ciśnienia gazu i MAP sensor zintegrowany z czujnikiem temperatury gazu w przepływie
przyjazne oprogramowanie do kalibracji i konfiguracji systemu bazujące na dobrze znanych instalatorom systemach ZENIT COMPACT i ZENIT PRO
rozbudowana diagnostyka i wiele dodatkowych funkcji ułatwiających pracę instalatorom
nowy ergonomiczny przełącznik
Zenit Direct jest nowym, innowacyjnym systemem wtrysku gazu w fazie lotnej dedykowanym do silników 4-cylindrowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Jest to kolejna generacja i rozwinięcie sprawdzonego, klasycznego  systemu ZENIT PRO. Zabudowa instalacji opiera się na dedykowanej kompletacji opartej na najwyższej jakości komponentach (centrali Zenit Pro oraz na niezawodnych wtryskiwaczach Hercules), a kalibracja ogranicza się do wykorzystania dedykowanych konfiguracji opracowanych w Centrum Badawczo-Rozwojowym AG Centrum.

Elektronika Zenit Direct:

- sterownik ZENIT DIRECT
- wiązka elektryczna  
- MAP sensor z czujnikiem temperatury gazu
- zintegrowany przełącznik
- czujnik temperatury reduktora
- sensor wskazania poziomu i rezerwy gazu w zbiorniku

W systemie zastosowano unikalną strategię umożliwiającą płynną regulację dawki benzyny w czasie pracy na gazie w zakresie od 5 do 100%. Dzięki niej wtryskiwacze benzynowe pracują w całym zakresie pracy silnika, dawka benzyny jest na tyle mała, że nie wpływa negatywnie na ekonomię jazdy na gazie i na tyle duża, że nie skraca żywotności wtryskiwaczy benzynowych. Elektroniczna jednostka sterująca wyposażona jest standardowo możliwość podłączenia do systemu OBDII/EOBD i emulator ciśnienia paliwa.

Zenit DIRECT to instalacja LPG do bezpośredniego wtrysku benzyny, która była testowana przez tygodnik Auto Świat. Została oceniona na 'piątkę'.

  
Serwis Samochodowy
AUTOINSTAL
40-082 KATOWICE, ul. Jana III Sobieskiego 26
Czynne: poniedziałek - piatek od 9 do 17
tel.: 32 781 07 28 e-mail: serwis@autoinstal.pl
tel. kom. +48 504 264 416 tel. kom. +48 533 307 377
Biuro Obsługi Klienta
AUTOINSTAL
40-082 KATOWICE, ul. Jana III Sobieskiego 26
Czynne: poniedziałek - piatek od 9 do 17
tel.: +48 533 307 377 e-mail: biuro@autoinstal.pl
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!