zaawansowane wyszukiwanie

Lokalizator GPS G2000

  • Cena:
  • 299,00 PLN

Dostępność: na magazynie

Lokalizator GPS G2000 firmy Xblitz jest doskonałym urządzeniem do      lokalizowania i określania położenia celu. Posiada wbudowaną antenę GPS i komunikuje się przez technologie GSM i GPRS. Model G2000 pozwala na odcięcie zapłonu oraz jest wyposażony w czujnik wstrząsu oraz zdalnie sterowany pilot.


Kilka powodów dlaczego warto używać Lokalizator GPS G2000

  • Szybie zlokalizowanie osoby śledzonej
  • Możliwość odcięcia zapłonu samochodu/motocyklu
  • Duże zastosowanie: auta, motory, skutery, łodzie, urządzenia, walizki, ludzie itp.
  • Różne metody odczytu lokalizacji: SMS, WWW
  • Wbudowany mikrofon spełniający funkcje dyktafonu


Lokalizator GPS G2000 pozwala na śledzenie www oraz sms, wbudowany czujnik wstrząsu poinformuje nas o zaistniałych zdarzeniach. Sam produkt udostępnia wiele funkcji ochrony, ustalenia położenia, monitoringu, alarmowania oraz śledzenie. Urządzenie posiada możliwość odcięcia obwodu elektrycznego i pompy paliwa w samochodzie za pomocą SMS-a lub przez internet. dzięki temu nawet jeśli pojazd zostanie uruchomiony przez niepowołane osoby i oddali się z miejsca postoju przy pomocy odpowiedniej konfiguracji urządzenie wysyła SMS-a o poruszaniu się pojazdu, wtedy wysyłając odpowiednią komendę SMS-em na numer karty SIM w urządzeniu zostaje uruchomiona blokada elektryczna np. zapłon i samochód zostaje unieruchomiony.

 

Dokładny opis funkcji lokalizatora GPS G2000

 

Lokalizacja przez SMS – Z uprawnionego numeru telefonu dzwonimy lub wysyłamy sms (na numer karty SIM umieszczonej w lokalizatorze), po chwili otrzymujemy sms zwrotny z położeniem geograficznym. Możemy również zażądać wysyłania informacji o lokalizacji w pewnych odstępach czasowych np. co 30sek.Otrzymane położenie geograficzne możemy zwizualizować używając maps.google.pl

Lokalizacja przez stronę www – Chcesz otrzymywać komunikaty o położeniu i prędkości na adres WWW? To urządzenie umożliwia wysyłanie danych przez GPRS na zaprogramowany adres IP. Możesz na żywo obserwować trasę urządzenia oraz jego prędkość korzystając ze strony www.

Lokalizacja cykliczna – Po wysłaniu do lokalizatora SMS-a z informacją ile razy i co jaki czas ma być podawane położenie, lokalizator będzie wysyłał SMS-a automatycznie, dzięki czemu można śledzić przemieszczanie się obiektu.

Zdalne sterowanie – Urządzenie posiada możliwość odcięcia obwodu elektrycznego i pompy paliwa w samochodzie za pomocą SMS-a lub Internetu.

Czujnik wstrząsu – Urządzenie po aktywacji czujnika będzie informowało SMS-em o wykrytych wstrząsach.

Tryb pamięci masowej – lokalizator z zainstalowaną wewnątrz kartą pamięci po podłączeniu przewodem USB do laptopa można wykorzystać jako przenośny dysk. W tym trybie można również skopiować pliki wideo oraz zdjęcia z karty pamięci na dysk twardy komputera / laptopa.

Ostrzeżenie o ruchu – Gdy chcemy chronić np. jakiś przedmiot przed kradzieżą (samochód, skuter itp.), umieszczamy w nim lokalizator, wysyłamy SMSa aktywującego tę funkcję i od tej pory jeśli tylko przedmiot przemieści się dostajemy powiadomienie SMSem.

Typ obsługiwanych kart pamięci – Trans Flash czyli popularne karty micro SD stosowane także w telefonach komórkowych. Zaleca się używanie kart klasy 10, maksymalna obsługiwana pojemność to aż 32GB.


Serwis Samochodowy
AUTOINSTAL
40-082 KATOWICE, ul. Jana III Sobieskiego 26
Czynne: poniedziałek - piatek od 9 do 17
tel.: 32 781 07 28 e-mail: serwis@autoinstal.pl
tel. kom. +48 504 264 416 tel. kom. +48 533 307 377
Biuro Obsługi Klienta
AUTOINSTAL
40-082 KATOWICE, ul. Jana III Sobieskiego 26
Czynne: poniedziałek - piatek od 9 do 17
tel.: +48 533 307 377 e-mail: biuro@autoinstal.pl
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!